بيانيه جبهه دمكراتيك ايران برون مرز : قتل و عام وحشیانه هموطنان کرد را محکوم میکنیم

ترقه بازی بيانيه جبهه دمكراتيك ايران برون مرز : قتل و عام وحشیانه هموطنان کرد را محکوم میکنیم رهبر مستبد حکومت، به قتل و عام فرزندان کرد ایرانی انجامید. پروژه حمله تروریستی که بدست وزارت اطلاعات و سپاه با همکاری وابستگان به داعش طراحی شده بود، این بهانه را بدست جمهوری اسلامی داد تا با حمله به مردم کردستان و کردهای زحمتکش که نان آور خانواده هایشان هستند، زمینه سرکوب هرچه گسترده تری را در آن منطقه و مناطق دیگر فراهم آورد.
این قتل و عام و کشتار کولبران به اتهام قاچاق کالا در حالی صورت می گیرد که دهها اسکله قاچاق کالا بصورت غیر قانونی و با همکاری وابستگان به ایت الله ها، فرزندان بی دانش و مفت خور انها و سران و عیادی سپاه و عوامل دیگر صورت میگیرد. بیکاری مزمن که نتیجه بی لیاقتی دستگاه حکومتی است باعث گردید که تحصیلکرده ترین فرزندان کرد برای تامین معاش خانواده خود به کار کولبری بپردازند، اما عوامل جمهوری اسلامی این حق اندک آنان را نیز با خون آنها آغشته کرده اند.
رهبر ستمگر و عوامل و فرماندهان سپاه و نیروهای انتظامی مزدور باید بدانند هرچه بر طبل قتل و عام و کشتار بیشتر مردم کرد بکوبند، بر حق بیشتری برای دفاع مشروع آن مردم از خود، تاکید می کنند. این اطمینان وجود دارد که مردم سراسر ایران نسبت به اعمال وحشیانه حکومتگران ابراز انزجار و نسبت به مردم کردستان ابراز همدردی می نمایند. ملتها همدیگر را دوست دارند و تنها رهبران مستبدی نظیر خامنه ای هستند که زندگی برحق آنان را ذایل میکنند، تخم نفاق و کینه را در دل آنها میکارند و عرصه را برای همه تنگ میکنند.
جبهه دموکراتیک ضمن ابراز همدردی با مردم و احزاب و سازمانهای کرد ایران، حمایت خود را از آنها و مردم همدرد سراسر کشور اعلام می دارد و از همه ایرانیان همدرد میخواهد که نسبت به جنایات وحشیانه جمهوری اسلامی در مورد کردستان سکوت نکرده و صدای خود را به گوش سازمانها و نهادهای حقوق بشری بین المللی و ملتها و دولتهای دموکراتیک جهان برسانند.

زنده باد آزادی
گسسته باد زنجیر استبداد
برقرار باد دموکراسی در ایران
جبهه دموکراتیک ایران برون مرز

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s