پيام نوروزى طبرزدى : این سال نو، سال اشکار شدن پیروزی مردم ایران است

این سال نو، سال اشکار شدن پیروزی مردم ایران است. پيام نوروزى حشمت طبرزدى : این سال نو، سال اشکار شدن پیروزی مردم ایران است.
عید فرخنده ی باستانی را شاد باش می گویم.
عید نوروز و سال نو،فرصتی است که امید و ارزوهای نو را تجدید می کند و گویا گوهری در این نوشدگی وجود دارد که انتظار برای بهتر شدن امروز و فردا را منطقی می سازد.
بهتر شدن روزگاری که همواره به استبداد و سرکوب و خود رایی گرفتار بوده و اینک فقر و تهیدستی وبیکاری ناشی از استبداد، صد چندان شده است. همچنین،فساد گسترده ی حکومتی ،هرج و مرج و از هم گسیختگی اجتماعی، با پدیده های شوم پیشین، ترکیب گردیده و دنیایی از سردر گمی اجتماعی برای توده ها را رغم زده تا انجا که کسانی که به واسطه ی اندیشه و عمل خود، جامعه را به این قهقرا کشانده اند، اینک در لباس ناجی ملت، قد علم می کنند!؟زهی اشفتگی و خیال واهی!
در این شرایط، جز اگاهی،جنبش،اتحاد حول خواسته های ملی و دموکراتیک و همبستگی ملی برای درنوردیدن دیو یاس، راهی نیست.
از این رو است که وظیفه ی انسانی،مبارزاتی و ملی خود میدانم، هم میهنان اگاه،ازادیخواه و دموکراسی خواهان سکولار را دعوت نمایم، پیشاهنگ چنین همبستگی و اتحاد عمل،برای توده های پریشان و سردر گمی باشند که همواره انها را به امید سازی ها و امیدواری های کاذب، فریب داده و به دنبال سراب اصلاح گرایی یا استمرار طلبی و به اصطلاح اعتدال گرایی،کشانده اند.بدون تردید اتحاد عمل ما پیشاهنگان ازادی و عدالت،رمز پیروزی قطعی در سال نوی خورشیدی است و من به سهم خود،دست همه ی رهبران پیشتاز این حرکت مترقی را می فشارم.
در سال نوی خورشیدی، هیچ امری از اتحاد عملی حول خواسته های ملی، و همبستگی به قصد رسیدن به همین مطالبات واقعی و ازادیخواهانه،ضروری تر نیست. از همه ی نیروهای پیشرو و ترقی خواه دعوت می کنم به این ریسمان اتحاد عمل و همبستگی واقعی چنگ زده و از تشتت،پریشانی رای،سراب و توهم زایی و امید های کاذب دست برداشته و مردم را به راه نجات راهنمایی نمایند.رهبران پیشرو ی جناح ها و سازمان و تشکل های پیشرو که همگی سعادت،رفاه،امنیت و ازادی مردم ایران را خواهان هستند،راهی جز صرفنظر کردن از خواسته های خاص خود و اتحاد و همبستگی برای رسیدن به هدف نهایی در سال جدید را ندارند.
در پرتو همین رشد و اگاهی و اتحاد و مبارزه ی رهایی بخش از سوی طبقات گوناگون اجتماعی و طی سال های گذشته از یک سو و تشتت و اختلاف حکومت گران بر سر قدرت و بلعیدن باقیمانده ی قدرت و ثروت ملی از دیگر سو است که، به خود حق می دهم سال ۱۳۹۶ را سال بسیار پر خیر و برکت برای مردم ایران بدانم و وعده ی اشکار شدن نتایج مقاومت مدنی شکوهمند و مبارزه ی طولانی مدت و اگاهانه و هزینه های بسیار سخت و جانکاه ملی طی سالیان گذشته را دراین سال نو ، وعده ی عینی و خردمندانه ای بدانم.
بنابر این،جا دارد ما مردم ایران خود را برای پذیرش اگاهانه و مسئولانه ی کاری بزرگ در سال ۱۳۹۶ اماده نماییم و قاطعانه به نتایج ان در جهت رفاه،امنیت،ازادی و دموکراسی معطوف به حقوق بشر،امید واقعی داشته باشیم.

زنده باد ازادی-برقرار باد دموکراسی-گسسته باد زنجیر استبداد.
حشمت اله طبرزدی-دبیر کل جبهه ی دموکراتیک ایران-
نوروز ۱۳۹۶ خورشیدی.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s