رابطه قراردادهای خیانت بار جمهوری اسلامی و جنایت علیه بشریت

بیانیه جبهه دمکرلتیکجمهوری اسلامی در سودای گسترش هلال شیعی و بسط سلطه ایدِولوژی حکومتی و ایجاد بحرانهای مستمر و داِئمی در منطقه هر روز کشور را در منجلابی فرو می برد. قرار دادهای نفتی خفت بار با انحصارات جهانی نظیر توتال و دهها شرکت نفتی دیگر و قرار دادهای گازی با روسیه و ترکیه و صدهها قرار داد دیگر همه بوی تعفن خیانت جمهوری اسلامی را میدهد. جمهوری اسلامی با توافقنامه نظامی ننگین دیگری با روسیه در تلاش است ثبات سیاسی خود را از این رهگذر تضمین نماید و خود را در معادله قدرتهای بین المللی تثبيت کند.
این واقعیت امروز روشن شده است که جمهوری اسلامی و روسیه می توانند در یک جبهه بر علیه دیگر ملتها ویرانه ها بر جای گذارند و کشورهای منطقه را در آتش جنگهای خانمانسوز به نابودی بکشانند. حضور نظامی ارتش روسیه در خاک ایران تنها در شکل هوایی صورت نمی گیرد، کافی است به تاریخ سلطه روسیه و غربیها در تمامی کشورهای دنیا نگاهی بیفکنیم در آنصورت در خواهیم یافت که این توافق ننگین سرآغاز یک دوره سخت سلطه روسیه بر ایران خواهد بود. جبهه دموکراتیک ایران بارها به هموطنان هشدار داده است که با واگذاری دریای خزر به روسیه، قرار دادهای بعدی نیز درکار خواهد بود. نگاهی به تاریخ حکومت قاجار درسی بزرگ برای همگان است. در این توافقنامه ها کشور بدست حکومت تجزیه شد و به روسیه واگذار گردید. اینبار اما با جمهوری اسلامی که تا کنون دستی بلند در فساد و بر باد دادن ثروتهای کشور داشته است، باید شاهد حوادثی هولناک در سرزمین خود باشیم. همه این خطرات تنها به یک دلیل مهم و حیاتی است که تداوم خواهد یافت، و آن نقش خنثی و بی عملی محض اپوزیسیون دموکراسی خواه و جامعه ایران در مقابل این اقدامات خائنانه جمهوری اسلامی و بی اهمیت و بی ارزش دانستن کشور و مردم ایران از سوی دستگاه حکومت جمهوری اسلامی است.
جمهوری اسلامی برای مردم ایران ارزشی قائل نیست. مردم ایران برای حکومت به منزله توده ای برای حکومت کردن و نیرویی جهت اعمال سیاستهای داخلی منطقه ای و بین المللی هستند. مردم ایران حق مداخله در هیچ امر سیاسی در سطوح داخلی و برون مرزی ندارند. نقش مردم ایران صرفا بعنوان نیرویی برای انتخاب کردن عوامل حکومت تعیین شده است، وظایف مردم ایران در تعیین سرنوشت هیچ است، چه آنها تنها زیر سلطه حکومت استبداد دینی نقش سیاهی لشكرپیدا کرده اند. مردم بطور مرتب در انتخابات مشارکت میکنند، چون کار دیگری نباید بکنند.! این مردم دوستان زیادی درمیان کشورهای منطقه و جهان ندارند، چون جمهوری اسلامی بر علیه کشورهای همسایه و منطقه اقدامات نظامی انجام داده است. مردم باید در مقابل قراردادهای ننگین از جمله قرار داد نظامی با روسیه سکوت کنند،! چون حکومت چنین حقی برای آنها قائل نیست، چون قرار است که آنها فقط به حکومت رای بدهند. این درس غلط و تقلیل وظایف دفاعی به تسلیم طلبی جامعه ایرانی در مقابل حکومت فاسد جمهوری اسلامی تنها توسط حکومت اعمال نشده است بلکه بخش زیادی از به اصطلاح اپوزیسیون مسئول آن هستند.
جمهوری اسلامی برای کشور ارزشی قائل نیست، ایران برای جمهوری اسلامی بمثابه سرزمینی است که تمام ثروتهای آن را در جهت حفظ و نگهداری حکومت و قدرت استفاده می کند. حکومت و عوامل آن هر گونه که بخواهند بدون مداخله مردم از این ثروتها استفاده میکنند. این ثروتها خرج جنگها و کشتارها می شود، غارت میشود، سرقت می شود، اختلاس می شود و مردم نظاره گر این رویدادهای فاجعه آمیز هستند، همه این فجایع و تبه کاریها در حالی رخ میدهد که به آمار خود حکومت، تعداد گرسنگان جامعه به سی درصد کل جامعه رسیده است. بعبارتی بیست و چهار میلیون از هموطنان ما با مرگ و گرسنگی دست و پنجه نرم می کنند.
با توافق ننگین واگذاری پایگاه نظامی همدان به روسیه، خطر عميقتر شدن جنگ و درگیری جمهوری اسلامی با هدف تقویت و گسترش هلال شیعی در کشورهای منطقه تشدید می یابد. توافق مذکور کشور ما را به دالان عبور روسیه به آبهای گرم خلیج فارس و دستیابی روسیه به منافع موجود در منطقه تبدیل خواهد کرد. این قرار داد خفت بار خطر بحرانهای تجزیه طلبانه را افزایش خواهد داد. با حساسیتی که اقوام ایرانی در مناطق مرزی کشور نسبت به این توافق پیدا کرده اند، خطر امکان گرایش و چرخش آنها به سوی کشورهای دیگر، بویژه غربی وجلب حمایت از آنها افزایش میابد..
لازم است که مخالفان سیاسی دموکراسی خواه جمهوری اسلامی از خواب غفلت و یاس و سرخوردگی بیدار شوند و بدانند که ماشین سرکوب این حکومت ویرانگر درارتکاب به جنایت و آدمکشی در کشور و تمام منطقه سر باز ایستادن ندارد. نقطه اتکاء برون رفت از این بحران فزاینده پاشنه آشیل جمهوری اسلامی یعنی جنبشهای داخل کشور است. مخالفان باید چشم از حمایت کشورهای غربی بردارند و با همراهی و حمایت از جنبشهای اجتماعی مردم ایران در سراسر کشور خود را در مسیر تغییرات اساسی قرار دهند. اپوزیسیون دموکرات باید با تلاشهای بسیار و با تشديد و تقویت جنبشهای موجود هدف گذار از جمهوری اسلامی را در چشم انداز سیاسی خود قرار دهد. تکانهای جنبشی در کشور و در بخشها و طبقات آسیب دیده اجتماعی وجود دارد و نباید به شورشهای کور و قابل سرکوب توسط حکومت تبدیل شود. باید قبل از بحرانی تر شدن وضعیت کنونی کشور و قبل از اینکه ایران زیر سلطه حکومت فاسد جمهوری اسلامی به مستعمره روسیه و یا هر کشوری که وعده بقای جمهوری اسلامی را بدهد تبدیل شود، اپوزیسیون دموکراسی خواه خود را در مسیر مبارزات ضد استبدادی و گذار از این حکومت فاسد متحد نماید.
زنده باد آزادی
برقرار باد دموکراسی در ایران
گسسته باد زنجیر استبداد
جبهه دموکراتیک ایران برون مرز

http://irandemofr.com/news/political-news/item/2498-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D9%88-%D8%AC%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%B4%D8%B1%DB%8C%D8%AA

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s