واکنش رازينی یکی از قاتلان سال 67 به نوار منتظری؛ فیلم


در این فایل صوتی آیت الله منتظری از اعدامهای سال 67 به عنوان بزرگترین جنایت تاریخ جمهوری اسلامی نام برده و خطاب به مجریان قتل‌عام که نزد وی رفته بودند، از جمله می‌ گوید: به نظر من بزرگترین جنایتی که در جمهوری اسلامی شده، از اول انقلاب تا حالا… بزرگترین جنایت که به جمهوری اسلامی شده و تاریخ ما را محکوم می‌ کنه، به‌ دست شما انجام شده، و شما را در آینده جز جنایتکاران تو تاریخ می‌ نویسند، …

آیت الله منتظری گفته: شخص احمد آقا، پسر آقای خمینی، از سه چهار پیش هی می گوید از روزنامه خوانش و از مجله خوانش و از اعلامیه خوانش همه باید اعدام بشوند.

وی گفته: این همه گفتیم جمهوری اسلامی و اینها… این همه گفتیم شاه و رضا خان اعدام کرد، چقدر شاه اعدام کرد؟ اعدام های خودمان رو با اعدام های آنها حساب بکنیم

آیت الله منتظری گفته: برای من نقل کردند یه کسی بردارش زندان بود، بعد آخرش مثلاً می گفتند تو… خواهرش هم متهم است، رفتند خواهرش را آوردند، خودش را اعدام کردن، خواهرش… بهش گفتند… گفت خوب من نسبت به اینها علاقه دارم، گفت دختر 15سال یا 16سالش بود، گفت من حالا چون برادره اعدام شد، این‌که یک دختر… ، این را هم اعدام کنید. ..

واکنش یکی از دژخیمان: افتخار می کنم

آخوند علی رازينی از دست اندركاران کشتار زندانیان سیاسی در سال 67 در واکنش به اظهارات آیت الله منتظری گفته: شهامت داشتیم هرکس اعدام شد زير حكمش را امضا كرديم.

این آخوند جنایتکار در گفتگو با خبرگزاری فارس گفته: مسئله 67 خیلی پیچیده نیست. امام (ره) ملاحظه توصیه افراد ترسو را نکردند و قاطع فرمودند احکام شرع باید اجرا شود و احکام شرع اجرا شد.

این دژخیم گفت: ما شهامت داشتیم هر کس اعدام شد زير حكمش را امضا كرديم و این افتخاری است برای ما.

به‌دست mzamani103 فرستاده‌شده در ویدئو

1 دیدگاه برای “واکنش رازينی یکی از قاتلان سال 67 به نوار منتظری؛ فیلم

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s