بيانيه جبهه دموكراتيك ايران;طبرزدى متهم نيست، بلكه متهم كرده است

حشمتبيانيه جبهه دموكراتيك ايران در مورد دستگيرى حشمت اله طبرزدى
طبرزدى متهم نيست، بلكه متهم كرده است
حشمت اله طبرزدى با لباس زندان در شعبه ٢ بازرسى مقدسى اوين مورد باز جويى قرار گرفت، اتهام وارده در مورد كمپينى است با مديريت حشمت اله طبرزدى تحت نام معيشت، اين كمپين خواستار حمايت دولت روحانى از گرسنگان جامعه شده است. اين اتهامى است كه بخاطر آن، زنجير پاره كرده هاى جمهورى اسلامى، حشمت اله طبرزدى دبير كل جبهه دموكراتيك ايران، سخنگوى همبستگى براى دموكراسى و حقوق بشر ايران را بزور و تهديد از خيابان به اوين برده اند. بديهى است كه جمهورى اسلامى اين عمل تهديد آميز را نه از موضع قدرت كه از موضع ترس و وحشتى كه از مبارزانى نظير طبرزدى دارد، مرتكب مى شود.
طبرزدى هيچگاه از موضع دفاع از حقوق مردم ايران كوتاه نيامده است و جمهورى اسلامى نيز حق ندارد از موضع دفاع از مردم، بعنوان اتهام بر عليه وى استفاده نمايد،، اين وظيفه فرد فرد ايرانيان است كه از حقوق مردم كشور دفاع نمايند و بايد بدانند مسئولان بى كفايت جمهورى اسلامى چه ضايعات عظيمى در جامعه و كشور به وجود آورده اند.
طبرزدى بعنوان يك سياستمدار دموكرات، معتقد به شيوه مبارزه مسالمت آميز در استيفاى حقوق مردم ايران از جمهورى اسلامى است. طبرزدى بروشنى واقعيت هاى بناى حكومت و ساختار فاسد آنرا همواره به رهبر جمهورى اسلامى، رئيس جمهور و مسئولان آن گوشزد كرده است، وى بارها إعلام نموده است كه جمهورى اسلامى حق ندارد سرمايه هاى ملى كشور را بدون اجازه مردم در كشورهاى ديگر بباد فنا بدهد، بار ها خطاب به خامنه اى و مسئولان حكومتى نوشته و هشدار داده است كه دست از تضييع حقوق مردم بردارند و به رعايت قوانين دست و پا شكسته خود روى آورند. همواره تاكيد كرده است كشورى كه خود از ثروتمندترين كشورهاى جهان محسوب ميشود و مردمانى كه بايد و حق دارند در رفاه زندگى كنند، چگونه با تبهكارى هاى عناصر فاسد وابسته به جمهورى اسلامى بخاك سياه نشسته اند. طبرزدى همواره اصرار ورزيده است كه جمهورى اسلامى بايد از سياستهاى فرقه گرايى شيعى و در نتيجه مداخله در امور كشورهاى همسايه و منطقه دست بردارد و بجاى دشمنى، سياست دوستى پيشه كند.
در طول دو دهه گذشته، حشمت اله طبرزدى تمامى نبايدها را به جمهورى اسلامى تذكر داده است. اينكه او چند بار، به يك اتهام دستگير مى شود جاى شگفتى دارد،! شگفتى از اين زاويه كه، ولايت فَقِيه ، دولت و مسئولان جمهورى اسلامى چه سوْال نپرسيده اى از طبرزدى بر جاى گذاشته ند، كه باز هم اقدام به دستگيرى ايشان نموده اند،،اما هرگز حاضر نشده اند به سوالات و در واقع اتهاماتى كه طبرزدى و همچنين ساير مدافعان حقوق مردم ايران طرح نموده اند، پاسخ دهند. طبرزدى اظهر و من الشمس است و هيچ نكته تاريكى در زندگى سياسى وى وجود ندارد.
جمهورى اسلامى چشمهاى خود را به فقر جامعه و زمينه ها و دلائلى كه واكنشهاى اعتراضات اجتماعى در سراسر كشور را بوجود آورده است، بسته است، وحشت حكومت از شورشهاى اجتماعى باعث گرديده است تا هر روز بر فشار خود نسبت به مدافعان و مقاومتگران حقوق اساسى و آزادى جامعه، نظير طبرزدى و مبارزان حق طلب بيفزايد.
جبهه دموكراتيك ايران اعلام ميدارد، پس از به بند كشيدن حشمت اله طبرزدى طى دو دوره هشت ساله توسط جمهورى اسلامى، و صحت تمامى ادعاهاى ايشان در دادگاههاى فرمايشى حكومت، مبني بر سياستهاى ضد مردمى مسئولان حكومت در مقابل جامعه، در سطح ملى و بين المللى، از اين پس هر اقدامى بر عليه حشمت طبرزدى را تهديدى جدى نسبت به جان ايشان تلقى نموده و با تاكيد بر اين هشدار، پيامدهاى رفتار حكومت نسبت به سلامت ايشان را متوجه راس تا ذيل حكومت دانسته و سريعا خواستار آزادى بدون قيد و شرط آقاى طبرزدى از زندان حكومت است.

زنده باد آزادى
گسسته باد زنجير استبداد
برقرار باد دموكراسى در ايران
جبهه دموكراتيك ايران برون مرز

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s