افشای ثروت فرزندان خامنه ای توسط هاشمی رفسنجانی

عکس خامنه ایی و رفسنجانیدستگاه قضایی تحت امر خامنه ای اخیرا پسر رفسنجانی را به 10 سال زندان محکوم کرد. (حمله به پسر، برای زدن پدر). رفسنجانی نیز متقابلا تهدید کرد که برخی اسرار نظام را افشا می کند. به نظر می رسد رفسنجانی این کار را با افشای گوشه ای از دزدیها و ثروت فرزندان خامنه ای آغاز کرده است.

سایت صراط نیوز نزدیک به حسین شریعتمداری اخیرا نوشته بود: دقیقا زمانی تهدید به افشای اسناد و اسرار نظام از سوی هاشمی مطرح می شود که قوه قضاییه اقدام به قرائت کیفرخواست مفصل مهدی هاشمی می کند و این نشان از بازی پیچیده ای دارد.
افشای ثروت فرزندان خامنه ای

روزنامه «القدس العربی» چاپ لندن در گزارش مفصلی در باره ثروت فرزندان ولی فقیه نوشت: ثروت فرزندان خامنه‌ای میلیاردها دلار برآورد می‌شود که بیشتر آن در بانکهای انگلیس و سوریه و ونزوئلا است.

این منبع نوشت: ثروت مجتبی دومین پسر خامنه ای به سه میلیارد دلار بالغ می‌شود که بیشتر آن ‌را در بانکهای امارات و سوریه و ونزوئلا و برخی کشورهای آفریقایی سپرده است.

به نوشته این روزنامه، پسر خامنه‌ ای دست روی اراضی گسترده‌ ای در شهر مشهد گذاشته و آنها را به ملک خصوصی خود تبدیل کرده است. و این در حالیست که شهردار تهران محمد باقر قالیباف چندین هکتار از زمین های دولت را در بهترین منطقه عباس آباد تهران و دیگر نقاط به او هدیه کرده است.

مسعود سومین پسر خامنه ‌ای است که مسئول بسیاری از مؤسسات متعلق به رهبر جمهوری اسلامی است. مسعود چیزی بیش از 400 میلیون دلار در بانکهای فرانسه و انگلستان و صد میلیون دلار هم در بانکهای تهران دارد. مسعود همچنین مالک انحصاری فروش تولیدات شرکت رنو فرانسه در ایران است.

کوچکترین پسر رهبر میثم است. او با دختر یکی از مشهورترین تجار بازار ازدواج کرده است. او در کارهای تجاری از جمله شریک برادرش مسعود در شرکت رنو است. وی همچنین مسئول اجرایی برخی موسسات وابسته به دفتر رهبر انقلاب است،

بشری دختر خامنه‌ای با پسر رئیس دفتر خامنه‌ای محمد گلپایگانی ازدواج کرد. او از زمان طفولیت مورد توجه بسیار زیاد والدینش بود، زیرا اولین دختر در خانواده است، این خانواده آن‌قدر او را نازپروده کرده بود که حین خروج از مدرسه، مسیری که اتوموبیل او در آن حرکت می ‌کرد را می ‌بستند، و نگهبان جلوی در مدرسه مستقر می ‌شد، و دو نگهبان هم پشت در کلاس در مدت زمانی که کلاس برقرار بود می ‌ایستادند. ثروت بشری را 100 میلیون دلار برآورد می‌ کنند.

اما دردانه دیگر هدی، کوچکترین فرزند بین دختران و پسران خامنه است. او با فردی از خانواده مذهبی سرشناس ازدواج کرده است، هدی توجه زیادی به لباس و مد و زیور آلات دارد، او در خانه‌اش یک سالن آرایش زنانه دارد، که به ‌دلیل ترددات زیادی که به این مکان هست حفاظت می‌شود، ثروت او معادل ثروت خواهرش بشری یعنی 100 میلیون دلار برآورد شده است.

حسن مشهورترین دایی خامنه‌ای است، او پیمانکار تلویزیون دولتی جمهوری اسلامی، و مسئول خرید دوربین ها و لوازم برقی و ماشین‌آلات مونتاژ آن است، وی همچنین نماینده انحصاری شرکت سونی ژاپن در سراسر ایران است، مجموع خریدهای صداوسیما از شرکت سونی سالانه بین 50 تا 60 میلیون دلار است. مبلغ معاملات این شرکت در جمهوری اسلامی نیز به 600 میلیون دلار می ‌رسد که 7 درصد از آن را دایی حسن به جیب می زند.

طبق گزارش رویتر علی خامنه ایی به امپراطوری 95 میلیارد دلاری تبدیل شده است .البته فساد در تمام بدنه حکومت اسلامی مشهود است .

29 دیدگاه برای “افشای ثروت فرزندان خامنه ای توسط هاشمی رفسنجانی

 1. سلام خدا قوت
  از اونجایی که ما عاشق اهل بیت علیهم السلام هستیم و عاشق امام عصر عج و ولایت فقیه شماها با تمام امکانات و تمام توانایی هاتون هرگز نمیتونید کاری کنید که ما جوانان به رهبر عظیم و شان انقلاب کوچکترین شکی کنیم
  حمد و سپاس بیکران خداوند یکتارا که بما هستی بخشید و ما را از اسارت طاغوت رهایی بخشید
  خدارا شاکریم که مارا از ضربه های دشمنان مسؤن داشت
  خدایا شکرت که دشمنان مارا نادان آفریدی
  ایشالله خدا کمکت کنه

 2. یاحسین.الهم عجل لولیک الفرج.ما که خبر نداریم از راست ودروغه آدما.خدا وامام حی وحاضر شاهدن وآگاه به باطنه انسا نها. خود خدا حضرت مهدی رو به دادمون برسونن.فقط قضاوت نکنید.خدا عالمه چی بینه دولت مردا میگذره.فقط دعا کنید برای مهدی فاطمه که انقدر غریب و بی کسه.بمیرم برای دلت آقا:-( 😥

 3. ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻏﺬﺍﺧﻮﺭﯼ ﻫﺎﯼ ﺑﯿﻦ ﺭﺍﻫﯽ ﺑﺮ ﺳﺮ ﺩﺭ ﻭﺭﻭﺩﯼ ﺑﺎ ﺧﻂ ﺩﺭﺷﺖ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ : ‏
  ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﮑﺎﻥ ﻏﺬﺍ ﻣﯿﻞ ﺑﻔﺮﻣﺎﯾﯿﺪ ﻣﺎ ﭘﻮﻝ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻮﻩ ﺷﻤﺎ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﮐﺮﺩ !!! ‏
  ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﺍﯼ ﺑﺎ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ ﺍﯾﻦ ﺗﺎﺑﻠﻮ ﺍﺗﻮﻣﺒﯿﻠﺶ ﺭﺍ ﻓﻮﺭﺍً ﭘﺎﺭﮎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﻧﺎﻫﺎﺭ ﻣﻔﺼﻠﯽ ﺳﻔﺎﺭﺵ ﺩﺍﺩ ﻭ ﻧﻮﺵ ﺟﺎﻥ ﮐﺮﺩ. ‏
  ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﺭﺩﻥ ﻏﺬﺍ ﺳﺮﺵ ﺭﺍ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﮐﻪ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺑﺮﻭﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﺪ ﮔﺎﺭﺳﻮﻥ ﺩﺭﺷﺖ ﺍﻧﺪﺍﻣﯽ ﺑﺎ ﺻﻮﺭﺕ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﻻ ﺟﻠﻮﯾﺶ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﻩ ﺍﺳﺖ . ‏
  ﺑﺎ ﺗﻌﺠﺐ ﮔﻔﺖ : ﺷﻤﺎ ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﭘﻮﻝ ﻏﺬﺍ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻮﻩ ﯼ ﻣﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯾﺪ. ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﺣﺴﺎﺏ ﺩﯾﮕﺮ ﭼﯿﺴﺖ !؟ ‏
  ﮔﺎﺭﺳﻮﻥ ﺑﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ ﻣﻌﻨﯽ ﺩﺍﺭ ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ : ﺑﻠﻪ ﻗﺮﺑﺎﻥ ﻣﺎ ﭘﻮﻝ ﻏﺬﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻮﻩ ﺗﺎﻥ ﺩﺭ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﮔﺮﻓﺖ ﻭﻟﯽ ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ﺣﺴﺎﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺣﻮﻡ ﭘﺪﺭﺑﺰﺭﮒ ﺗﺎﻥ ﺍﺳﺖ ! ‏‎;) . . .‎

 4. این مبلع هایی که ذکر شده یک هزارم ثروت خانواده جناب رهبری نیست همین حالا بعد از فوت اقای رفسنجانی رهبری اقای ولایتی را به عنوان رئیس هیئت امنا بجای رفسنجانی مرحوم قرار دادند و به عبارتی چیزی حدود 150 میلیارد دلار. به ثروت خانواده جناب رهبری افزوده شد و جالب است اولین پیام اقای ولایتی بعد از منصوب شدن این بود که اولویت ایشان مسائل مالی این کمپانی عظیم پولسازی یعنی دانشگاه ازاد اسلامی است دیِگه خودتان بقیه داستان را حدس بزنید عقل هم یار خوشی است اگر واقعا نگران کشور بودند چرا. وضعیت تشخیص مصلحت که اولویت داشت. دانشگاه ازاد خودشان هیئت مدیره و هیئت امنا و موسسان دارند خودشان میتوانستند یکی را از بین خودشان اتنخاب کنند مثل اقای جاسبی یا نوه امام ره ولی خودتان باید فهمیده باشید که داستان چیست مسئله اساسی اینست کلید گاوصندوق های پر و پیمان دست چه کسی باشد بقیه حرفها باد هواست و برای سرکار گذاشتن مردم است من از انجایی واقعا تعجب کردم که رهبر انفلاب. در قضیه پیگیری.قوه قضاییه در دزدیهای چند هزار میلیاردی میفرمایند کش ندهید !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟ کش ندهید یعنی چه ؟؟؟؟؟؟؟!! یعنی بله دیگه دعوا نکنید با هم ………یا از سخنان گهربار رهبر بزرگ انقلاب که بروید فلان کار را بکنید ولی مردم نفهمند !!!!!!! خلاصه اینکه من چشمم اب نمیخورد با این اوضاع کشور ما بجایی برسد ….اینقدر حرف زیاد است که نمیدانم از کجاش بگم ….خیلی جالب است این همه سال هی تو دهن مردم گذاشتن انرژی هسته ای حق مسلم ماست یا اینکه تحریمها کاغذ پاره است یا اینکه امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند میلیاردها دلار هزینه شد اخرش چی شد قلب راکتور را بتن کردند …یه چیزی مردم موقع عصبانیت میگن که دهنت رو اسقالت میکنم به عبارتی تو جریان هسته ای هم دوباره اسفالت سیمانی شدیم ….یه جورایی دولت مردان ما استاد تاکتیک شکستهای سنگین هستن که همش هم دودش به چشم مردم میره و از بیت الماله که داره به باد میره ….خدا اخر این داستان رو ختم به خیر کنه …اخیرا که قضیه ساختمان پلاسکو پیش امد یه تشابهی بین این ساختمان و کشورمان ایران دیدم یه زمانی این ساختمان بلندترین ساختمان خاورمیانه بود و مدرترین ساختمان خاورمیانه بعد از انفلاب مالک ساختمان را گرفتند و اعدام کردند و ساختمان به دست بنیاد افتاد بنیاد هم چهل سال ریشه این ساختمان راکشید و هرچه میتوانست بدون اینکه به بازسازی و استحکام این ساختمان بیاندیشد فقط با اجاره دادن مغازه های این ساختمان به واحدهای تجاری و مردم هرچه میتوانست از کنار این ساختمان پول پارو کرد بدون اینکه فکری به حال این ساختمان بیچاره بکند اخر سر هم که ساختمان فرو ریخت هیچ کس نبود مسئولیت قبول کند و همه میگفتند …کی بود کی بود من نبودم …خلاصه وقتی عده ای سیاست باز نه سیاست مدار بیایند و با گرفتن دکتراهای غیر حضوری و بعضا قلابی مسند امور را بدست گیرند همین میشود ِِِِِِِِِِ.

 5. «اول، استقلال بی نظیر ایران و عدم هرگونه وابستگی در برابر وابستگی مصر به آمریکا و دوم، عدم فساد اقتصادی آیت الله خامنه ای در برابر فساد مبارک و خانواده اش. خود من که از آغاز انقلاب در مجلس بودم و در دولت بودم و آیت الله خامنه ای را می شناسم به عنوان منتقد ایشان اقرار می کنم که یک نقطه خاکستری حتی -نه تاریک- در زندگی اقتصادی ایشان و خاندانشان نمی شود پیدا کرد.»دکتر عطاالله مهاجرانی

 6. من با خواهر شوهر دختر آقای خامنه ای دوست صمیمی هستم و باهاشون رفت و آمد دارم خواستم بگم این چرندیاتی که در باره ی آقای خامنه ای و فرزندانش نوشتید رو کدوم بی مغزی بهتون دیکته کرده این خانواده از آدمهای متوسط جامعه هم پایین تر زندگی میکنن و درآمدشون از راه تدریس میگذره

 7. آقا یا خانم «عاشق زهرا»: من نمیدانم شما که هستید و یا که حرفهای شما درست هستند یا نه. چیزی که ما به چشم خود میبینیم این است که خود سران قدرت به جان هم افتاده، و همدیگر را به فساد متهم میکنند. البته چیزی که دیده میشود این است که سگ زرد برادر شغال است. موزوع رنج آور و غیر قابل قبول این است که این فرد که بر منبر پیامبر قاصبانه نشسته و تا مانند عثمان کشته نشود کنار نخواهد رفت به جای رسیدگی در قضیه پیگیری قوه قضاییه در دزدیهای چند هزار میلیاردی میفرمایند کش ندهید! همین سکوت ایشان دربرابر ظلم و ستم دلیل فساد شخص ایشان است. بنده حقیر یک بنده مسلمان هستم که در هیچ جناهی نیستم ولی این مرا میرنجاند که به اسم اسلام این جور ظلم بر مردم مسلمان میشود: سه حدیث فکر مرا مشغول کرده اند که بازگو میکنم:
  ۱ پیامبر(ص) در خواب می بینند که میمون ها بر منبرش بالا و پایین می آیند و ملعبه کردند و مردم در حالیکه رو به منبر هستند پشت پشت از در مسجد خارج می شوند و پیامبر(ص) از این خواب اندوهگین شدند. این خواب هم اکنون احتییاج چندانی به تعبیرندارد از خامنه ای و اسد گرفته تارجب طیب اردوغان و سعودی جمله فاسد و ضد دین هستند و همگی خود را جانشین پیامبر(ص) مینامند.
  ۲ پیامبر(ص) میفرمایند: الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
  یعنی: حکومت ممکن است که با کفر باقی بماند ولی با ظلم باقی نمی ماند
  سنایی میفرماید:
  هر کجا عدل روی بنمودست
  نعمت اندر جهان بیفزودست
  هر کجا ظلم رخت افکنده است
  مملکت را زبیخ پرکنده است
  عدل بازوی شه قوی دارد
  قامت ملک مستوی دارد
  ۳ امام على علیه السّلام فرمودند:
  اَلنّاسُ بِاُمَرائِهِمْ اَشْبَهُ مِنْهُمْ بِآبائِهِمْ؛
  مردم، به دولت‌ مردان خود شبيه‌ ترند تا به پدران‌ شان.
  یعنی احتیاج به این نیست که کسی در باره فساد بیت رهبری چیزی بدانیم: اگر این سخن مولا درست باشد، همین فسار رایج در جامعه و عدم علاقه رهبری به پیگیری با تمسک به کلام مبارک مولا اثبات میکند که بیت رهبری به مراتب فاسدتراز رژیم پهلوی هستند. خدا به مردم ایران رحم کند.

 8. مردم ایران اسلامی آنقدر دیدشون بازه و فکر گسترده ایی دارند که هرگز با این حرفهای سطخی و بی پایه واساس ،گول نمیخورند.شماهم بهتره به جای این فرافکنی ها و آب به آسیاب دشمن ریختن ،یه قدمی در جهت کمک به کشور و هموطنانتان بکنید و دینتون رو ادا کنید.

 9. هرکسی اینا رو بهتون گفته دروغ گفته. یکی از اقوام ما که با پسر ولایتی دوسته و به واسطه اون به بیت رهبری رفت و آمد داره گفته بود یک بار توی بیت دخترهای خامنه ای رو دیده بود که نشسته اند دارند با هم سبزی پاک می کنند. کسی که به قول شما این همه ثروت داره میشینه روی زمین سبزی پاک میکنه؟

 10. با سلام خدمت منافقان نامحترم. اول اینکه من لیسانس مکانیک بیکارم .و دوم اینکه قالب اصلی جمهوری اسلامی ایران تا درصد بالایی عقلانی شرعی و همراستا با حقوق ملت ایران است این زات رسمی جمهوری اسلامی ایران است ودرصدی اشخاص و ادم هایی که در این دستگاه قرار دارند اگر دچار اشکالند باید مورد نقد قرار گیرند نه کلیت نظام.
  ملت باید به روشی عقلانی و منطقی مفسدین اقتصادی را حذف کند و صد البته به هیچ بیگانه ای اجازه ی دخالت ندهد مرگ بر امریکا

 11. اگر به این احمقها باشه خمینی امام 13 و خامنه ای امام 14 حساب میکنن البنه 13 چون نحس هست. روشون نمیشه البت در اسلام خم حرام و می حرام ونی حرام پس خمینی حرام اندر حرام اندر حرام
  اینها رو باید بذاری تو حماقت خودشون بمونند و مثل حمار تو گل دست و پا بزنند

 12. دروغ هر چه بزرگتر باشه باورش راحتتره
  کل مزخرفاتی که نوشتین رو احمقهایی مثل خودتان باور می کنن

 13. چقدر جالبید شما ضد انقلاب تا یه نفر پیدا میشه که از انقلاب دفاع کنه میگید شاید براتون منفعت داره، اما نیروهای انقلاب برخلاف شماها که همه چیز رو بر اساس منفعتتون میسنجید به منفعتشون فکر نمیکنند که اگه فکر منفعتشون بودن انقلاب دست نااهلانی مثل روحانی و دار و دستش نمیفتاد که باعث بدبینی مردم به نظام بشن. تمام مطالب نوشته شما هم بی قید و اساس است

 14. راست باشه یا دروغ ، کاری ندارم. برام مثل روز روشنه که نه خمینی ، و نه خامنه ای ، هیچکدوم تقوا ندارن.
  میداشتن میکشیدن کنار چون نشون دادن این کاره نیستن. اصلنم نماینده ی دین خدا که نیستن هیچ ، گند زدن به دین و دنیای مردم.
  خدا اون دنیا به حسابشون برسه که خودش بهترین قاضی است

 15. بر فرضم اگه اینا دروغ باشه ، ساده زیستی علی خامنه ای ربطی به سالم بودنش نداره که اولی و دومی هم زندگی های ساده ای داشتن و کمکهای شایانی به توسعه اسلام کردن

 16. خامنه ای فردی حسود ، ریاست طلب ، موزی و شهرت طلب است که بیت المال را هزینه چاپ عکس هایش میکند. اگر فرعون خدا بود فردی که خودش را به خامنه نسبت داده جانشین خدا است. اگر جالوت برحق بود فلسطین بر حق است. اگر بخت النصر ستمگر نبود ، حسن نصر ستمگر نیست اگر مامون خلافت را تسلیم رضا کرد خامنه ای خلافت را تسلیم مهدی خواهد کرد. خامنه ای در سخن دم از اسلام می زند اما با کردارش مردم را از دین دور کرده. اگر شهرت طلب نیست به جای احسنت گفتن به چاپلوسان عکسهایش را از سازمان های حکومتی ایران و عراق جمع کند و به صدا و سیما دستور بدهد نامش را بدونه پیشوند و پسوند بگویند.چه کسی این شیخ کوفی را جانشین قائم قرار داده؟ آیا اکبر مغول خدا بود یا قائم بود که او را جانشین مهدی قرار داد؟

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s