حشمت طبرزدی ;آقای روحانی دروغ چرا؟!

حشمتیادم هست سال 78به دلیل سردبیری و اداره ی نشریه ی هویت خویش و درج بیانیه ی «ساختار سیاسی آینده ایران» که خواهان جمهوری سکولار و دموکراتیک شده بودیم، به زندان افتادم. البته کمتر از یک ماه پس از این بازداشت، حمله ی وحشیانه به کوی دانشگاه تهران و خلق جنبش 18 تیر 78 توسط دانشجویان اتفاق افتاد.
در همان زمان آقای خاتمی در جریان سفربه نیویورک و در پاسخ به یک خبرنگار، ادعا کرد؛ ما روزنامه نگار زندانی نداریم. در آن زمان همبندی آقای مهندس امیرانتظام، مهندس میر سعیدی، و دوستان دیگری چون صادق سیستانی و حسن کریمی بودم. آنها با برخوردی طنزآمیز از من پرسیدند؛ پس تو چه کاره هستی!؟
آن دوران گذشت تا محمود احمدی نژاد کشتی بان پست در نظام مقدس اسلامی!! شد. من همچنان زندانی بودم و او در سفر نیویورک، در پاسخ به خبرنگار مدعی شد؛ ما در ایران هیچ زندانی سیاسی نداریم.
در دوره ایشان البته به اندازه ای زندانیان سیاسی افزایش یافته بودند که سالن 12 زندان رجایی شهر همگی از هم پرسیدند پس ما را به چه دلیل زندانی کرده اند ؟
این دوره ی 8 ساله نیز بگذشت تا نوبت به آقای حسن روحانی رسید تا جانشین روسای پیشین شود تا همچنان پاسدار نظام مقدس اسلامی؟! باشد. اخیرا شنیدم گویا ایشان نیز مدعی شده اند کسی را به دلیل انجام وظیفه ی روزنامه نگاری بازداشت نکرده یا نمی کشند!؟
چند روزی ست زندانیان سیاسی سالن 12 رجایی شهر از من می پرسند بالاخره تو روزنامه نگار هستی یا نه؟
برای آگاهی خوانندگان عزیز توضیح می دهم که اگر لایحه ی دفاعیه ی من در مورد پرونده ی سال 88 که منجر به 8 سال حبس قطعی برایم شده است را بخوانید، متوجه خواهید شد که دلیل اصلی محکومیتم ، مطالبی است که در وبلاگ «پیام دانشجو» درج گردیده است.
من صاحب امتیاز و مدیر مسئول هفته نامه ی پیام دانشجو، سردبیر هویت خویش و سردبیر روزنامه ی گزارش روز بوده ام. 20 سال گذشته هر نوع محرومیت اجتماعی ( به مدت 10 سال ) ، زندان و شکنجه ( به مدت 15 سال ) توقیف و انحلال ( توقیف سه نشریه ی مذکور و نیز توقیف ندای دانشجو و انحلال مجوز اتحادیه ی اسلامی دانشجویان و دانش آموختگان ) متحمل شده ام، مربوط به کار نویسندگی ، روزنامه نگاری و فعالیتهای مدنی و حقوق بشری بوده است. دروغهای روسای جمهوری اسلامی را به حساب وظیفه ی اسلامی آنها برای دفاع از نظام مقدس اسلامی!؟ بگذارید.

 

حشمت اله طبرزدی
هفتم مهر ماه 1393 خورشیدی
سالن 12 زندان رجایی شهر

1 دیدگاه برای “حشمت طبرزدی ;آقای روحانی دروغ چرا؟!

  1. Iranian people would be way better off under Arbab-Rayat system. They have proven they don’t have what it takes to participate in the process of making decisions. the decisions must be made for them and they will obey. That how we were the greatest empire on the Earth once. ج

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s