ممانعت از ملاقات حشمت اله طبرزدی با دخترش فاطمه طبرزدی

عکس طبرزدی با فاطمهامروز چهارشنبه 24 اردیبهشت بمناسبت روز پدر به زندانیان سیاسی سالن 12 رجایی شهر کرج اجازه ملاقات حضوری داده شد و زندانیان توانستند با خانواده های خود دیدار کنند. اما به دستور دادستانی از ملاقات حضوری خانواده حشمت اله طبرزدی با ایشان و تعدادی دیگر از زندانیان ممانعت بعمل آمده است.

این زندانی مبارز و با سابقه که سالهای طولانی عمر خود را به اتهام دفاع از حقوق مردم در زندانهای حکومتی سپری کرده است نه تنها از تمامی حقوق خود بعنوان یک زندانی محروم بوده است بلکه در روز بزرگداشت پدر نیز از دیدار فرزند خود محروم شده است. ترس و وحشت حکومت از این مبارز شجاع قابل درک است، چون تصور دادستانی و عوامل سرکوبگر و زندانبانان حکومتی بر این است که ممانعت از دیدار عزیزان ایشان میتواند حربه ای بر علیه این عصیانگر عرصه مبارزات سیاسی در توقف مبارزات وی باشد. اما رنجهای بیشماری که تا کنون بر این مبارز بنام تحمیل شده است در محاسبه نمیگنجد و حکومت نمیتواند بر اساس ترفند رنج و محرومیت نه حشمت اله طبرزدی که هیچ زندانی مبارز دیگری را از راه مقاومت باز دارد.

فاطمه طبرزدی از دیدار پدر محروم شده است، این محرومیتها رنج آور است اما وی نیز آگاه است که وحشت حکومت از هر دیدار و ملاقاتی با پدر و هر زندانی مبارز دیگری در اندرون تمامیت حکومت لانه کرده است، این هراس از مبارزان را پایانی نیست، چون در مبارزه با استبداد و ظلم نیز پایانی وجود ندارد. جبهه دموکراتیک ایران حق ملاقات را اولین حق هر زندانی سیاسی و حق حشمت اله طبرزدی میداند و رژیم را بخاطر ممانعت از این ملاقات محکوم میکند.

زنده با آزادی

گسسته باد زنجیر استبداد،

برقرار باد دموکراسی

جبهه دموکراتیک ایران برون مرز

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s