جمهوری اسلامی درحال از هم گسستن و فروپاشیست

بهرام ابار
abar.......اکنون همه گان، خودی و ناخودی میدانند وپذیرفته اند که پایه، بنیان وساختمان ولایت فقیه بشدت فاسد وویران است. جمهوری اسلامی درحال از هم گسستن وفروپاشیست. اما تجربه ۲۵ سال اخیر ثابت کرده که درانتظارفروریختن این رژیم ننگین نشستن وخود را برای زمان پس ازآن آماده کردن کاریست بس عبث. حاکمان این رژیم کثیف که بویی از شرافت وانسانیت نبرده، منجلابی از فساد و تباهی را رهبری میکنند و با ترفند های اهریمنی و بیاری خود فروختگان مزدور ابتکار عمل رادر دست داشته وازاین ستون به آن ستون میجهد.

این حکومت تبهکار، ایران را سرزمین به غنیمت گرفته ومردم ایران، بویژه منقدین و معترضین را جزو اسرای خود میداند. در فرهنگ مذهبی آنان ، اسرا از هیچ حقوقی برخوردار نیستند مگر از حقوق بردگان. لذا حرمتی بر آنان نمیگذارند.
حکومت اسلامی وحاکمان وسرکردگان بی لیاقت، دزد وتبهکارش که خود را پیروان امام زمان میدانند، برای ماندگاری به هرگونه خیانت وجنایت آماده اند. تو گویی میدانند که امام زمان وقیامتی در کار نیست، از اینرو بدون ترس و وحشت جنایت وتبهکاری میکنند. امام زمان، جهنم، قیامت وحسابرسی ویژه مردم عادیست که بتوانندآنها را تحت نفوذ خود بدارند.

ما میدانیم که این نظام دزد وسرکوبگر براثرتحریم های غرب ، درباطلاق مشکلات، دست وپا میزند وهراسناک از فروپاشیست، درعینحال آماده هرگونه خیانتکاریست. علائمی مبنی بر تفاهم احتمالی حکومت اسلامی با امریکا برای لغو تحریم هائیکه امریکا جداگانه از شورای امنیت علیه ایران به اجرا گذاشته است وجود دارد. اخیرا علی‌اکبر ولایتی در سیمای جمهوری اسلامی علنی گفت، آن طرحی که در تیرماه گذشته در تهران پیشنهاد شد، یعنی مذاکرات مستقیم با امریکا، باید با برداشتن یک گام بلند بسوی آن رفت. چرا که تا کنون منعی بر سر راه مذاکره با فرانسه و آلمان و ژاپن وجود نداشته و همآهنگی با روسیه و چین هم وجود دارد.

مذاکره مستقیم با امریکا وقرارداد ترکمنچای دیگری این رژیم ننگ واعدام را برای آینده نامعلومی پابرجا خواهد داشت. براندازی این نظام سرکوبگرفقط برای مدت کوتاهی توسط ملت ایران مقدورخواهد بود. با مبارزه منفی به حکومت و نافرمانی های مدنی واعتصاب واعتراض های گسترده ، زمینه برای برکناری این نظام خودکامه ننگ آفرین آماده خواهد شد. در آغاز کار بیک شورا یا سازمان رهبری برای هدایت مبارزان بشدت نیاز است. فقط درانتظار ازهم پاشیدن این حکومت مردم ستیز نشستن یا در جا زدن، دردی را دوا نخواهد کرد. تاکنون خود شیفتگی، خود خواهی وخود محوری سران ورهبران گروها، احزاب و سازمانهای مخالف جمهوری اسلامی، مهمترین وبزرگترین نیروی بازدارنده، برای تحرکی منسجم، همبسته وخیزشی همگانی جهت براندازی رژیم سرکوبگر و جنایت پیشه اسلامی بوده است.

بدون همبستگی وهمه با هم در کنارهم بودن، نمیتوان به یک شورای یا سازمان رهبری برای هدایت نیروی برانداز حکومت اسلامی رسید. بازگرداندن حاکمیت ، استقلال و آزادی به ایرانیان تلاش همگانی میخواهد. این فرصت را نباید مانند آن فرصت درسال ۱۳۸۸ از دست داد. امکان وآمادگی برای برکناری این نظام خودکامه از هر جهت مطلوب است. همه باهم با براندازی این نظام سرکوبگر به زندان وشکنجه واعدام خاتمه داده، حاکمیت را به مردم ایران بسپاریم.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s