این گزارش را بخوانید؛ هشداری جدی به آخوندها

 

عکس ساپورت پوشانآفتاب: متاسفانه برای چندمین بار است که در گوشه و کنار این مرز و بوم، اتفاقات ناگوار و دلخراشی همچون تعرض به آمرین به معروف و ناهیان از منکر رخ می دهد که با مسامحه دستگاه قضایی ، نیروی انتظامی و دیگر ارگان ها، این معضل رو به فزونی رفته است.

این برای چندمین بار متوالی و این بار در مرکز شهر سمنان است که شاهد ضرب و شتم یک بانوی محجبه آمر به معروف و ناهی از منکر هستیم. چند روز پیش بود که در یکی از شهرهای استان سمنان یک طلبه آمر به معرف و ناهی از منکر ، مورد ضرب و شتم زنان بدحجاب قرار گرفت.

به تازگی با خبر شدیم روز سه شنبه هفته گذشته و برای چندمین بار متوالی در شهر سمنان شاهد ضرب و شتم یکی از بانوان محجبه به دلیل امر به معروف و نهی از منکر بودیم.

این بانوی محجبه و دغدغه مند در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا به شرح حادثه پرداخته است؛

«مثل همیشه در محل کارم در بیمارستان … سمنان مشغول کارم بودم که شاهد حضور دو خانم بسیار بدحجاب بودم. پس از چند دقیقه از حضور آنها در بیمارستان متوجه شدم که کسی به آنها متذکر نمی شود که رعایت حجاب را داشته باشندو لذا برای اجرای فریضه الهی امر به معرف و نهی از منکر به سمت آنها رفتم.

پس از نزدیک شدن به آنها به یک نفرشان که همراه با یک مرد دیگر بود ، گفتم » خانم خودت را بپوشان این چه وضعیه که برای خودتان درست کرده اید خواهشاً حجابتان را رعایت کنید » این حرف من برای او بسیار سنگین و ناراحت کننده تمام شد به طوری که از جایش بلند شد و شروع به هتاکی و فحاشی کرد.

چند نفر از مردم پس از آنکه صدای بلند این زنان را شنیدند به سمت ما آمدند و ماجرا را پرسیدند که متاسفانه برخی از آنها از آن دو زن بدحجاب حمایت کردند و به من گفتند که به سر کارم بروم و به اعتقادات کسی کاری نداشته باشم.

من هم که خودم از ناصحین آمر به معروف و ناهی از منکر در شهر سمنان هستم ، وظیفه شرعی و اعتقادی خودم دانستم و به آنان گفتم که این وظیفه همه مردم است که امر به معروف و نهی از منکر را در قبال افرادی که به سمت گمراهی می روند انجام دهند.

پس از این جمله ام آن دو خانم بد حجاب من را به حیاط بیمارستان کشیدند و در آنجا من را مورد ضرب و شتم قرار دادند و باعث تاسف است که کسی هم معترض آنها نشد و واقعاً باعث تاسف بود که مردم فقط تماشاگر این اتفاق بودند.

این دو زن بد حجاب به همراه یک نفر مرد که همراهشان بود پس از اینکه بنده را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند دهان به هتاکی و فحاشی با صدای بلند گشودند و به حجاب و اسلام و … توهین کردند و پس از آن، یک نفرشان سیلی محکمی به گوش من زد که از آن روز تا به حال از گوشم در ساعت هایی از روز خون می آید و احساس سنگینی و ناشنوایی دارم.

منبع ایران پرس نیوز

2 دیدگاه برای “این گزارش را بخوانید؛ هشداری جدی به آخوندها

  1. شما که خیلی مدعی فهم هستید این چه ربطی به اخوندها داشت اگه منظورتان اینه که امر به معروف نکنند که این بلا سرشان می اید خیلی تحلیلتان بی خوده …همه میدونن که امر به معروف ونهی از منکر سخته دل شیر میخواهد نه مثل بعضیها ترسو وظیفه همه هست که این کار را بکنند نه اینکه هشدار دهید که اگه نهی از منکر کنید فلان بلا سرتان می اید خوب معلومه وتی بهشان بگی نباید اینجور در جامعه حضور یابید ناراحت میشوند وقتی تعداد بیشتری هم به انها این را بگویند خودشان اگر ذره ایی عقل داشته باشند فکر میکنند وتصمیم درست را میگیرند …….شما هم که اینقدر نفاق درونتان هست بهتره برید کدورتی که قلبتان را گرفته پاک کنید نه اینکه این سیاهی را به دیگران منتقل کنید ……..

    • دوست عزیز دستاورد این حکومت به اسم دین بر کسی پوشیده نیست .بهترین مدل برای ایران یک حکومت سکولار و دموکرات هست که به دین و اعتقاد مردم هم احترام گذاشته شود .این حکومت با رفتارش به دین مردم هم ضربه زده است .

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s